MISJA

Umiejętność docierania do faktów jest odwrotnie proporcjonalna do wiekuG.Doman

Najważniejsze dla nas jest bezpieczeństwo i rozwój dzieci. Stawiamy na indywidualność każdego dziecka.
Zapewniamy wszechstronną edukację i opiekę a także dobrą zabawę wśród rówieśników. Nasza pełna pasji kadra zadba o wszystkie potrzeby dzieci. Umożliwi im przygodę życia, której kontynuacją będzie przedszkole a następnie szkoła. My nie zmarnujemy tego czasu i umożliwimy dzieciom rozwój.

Będziemy opierać nasze formy nauki na sprawdzonych metodach Glen Doman i Janet Doman oraz Marii Montesorii . Twoje dziecko uwielbia się uczyć. Nie będziemy go oceniać, tylko damy wolność i szacunek, a także otwartość na jego potrzeby. Poprzez zabawę dzieci zdobędą wiedzę. Rozbudzimy ich naturalne potrzeby poszukiwania i zdobywania wiedzy.

Małe dzieci to istny kosmos zdolności. Musimy je wspierać i nie przeszkadzać w poznawaniu świata.